پر طرفدارترین انواع دیوارپوش و کفپوش کودک

پر طرفدارترین انواع دیوارپوش و کفپوش کودک

پرطرفدارترین و پرفروشترین کفپوش و دیوارپوش اتاق کودک ، بهترین کفپوش و دیوارپوش اتاق کودک و نوزاد کدام هست؟ انتخاب کفپوش و دیوارپوش کودک ، مقاله در زمینه کفپوش و دیوارپوش اتاق کودک ، رنگ و طرح مناسب دیوارپوش و کفپوش اتاق کودک ، کفپوش فوم اتاق کودک و نوزاد

پر طرفدارترین انواع دیوارپوش و کفپوش کودک

دیوارپوش ها و کفپوش ها هر دو از پرمصرف‌ترین محصولات در دکوراسیون اتاق و محل بازی کودک است. این دو محصول را با توجه به ضرورت وجود آنها در مکانهای مختلف می‌توان نصب کرد و محدودیت خاصی برای استفاده از آنها وجود ندارد.

دیوارپوش و کفپوش ها با توجه به نوع آنها و مکانی که از آنها استفاده می شود کاربردهای متفاوتی دارند. امروزه استفاده از انواع مختلفی از این محصولات در دکوراسیون محیط بازی کودک با کاربردی گسترده نمایانگر مزایا و امتیازات فراوان آنها است.

رنگ دیوارپوش و کفپوش:

رنگ یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب یک دیوارپوش است. رنگ دیوارپوش به دو عامل مهم بستگی دارد.

دکوراسیون و تم اتاق:

رنگ های هماهنگ و دارای هارمونی سازگاری بیشتری با روحیه کودکان دارد. هر چند که شخصیت کودک نقش مهمی در علایق و سلیقه های او دارد و مهمترین کار هم انتخاب رنگ و طرح موردعلاقه کودک است. رنگ دیوارپوش می تواند ترکیبی از تناژ کمرنگ و پررنگ رنگ موردعلاقه کودک باشد. با این کارعلاوه بر زیبایی بیشتر فضا ، تنوع رنگ بیشتری نیز به چشم می خورد.

رنگ ها دنیای خاص خودشان را دارند. رنگ های گرم مانند قرمز، نارنجی، صورتی و زرد موجب هیجان و افزایش حس شادی در کودکان می شود. اما استفاده بیش ازحد از آن برای کودکان مناسب نیست به همین دلیل استفاده از ترکیب دو یا چند رنگ می تواند این مشکل را برطرف کند.استفاده از رنگ های سرد مانند سبز، بنفش و آبی و … باعث ایجاد آرامش و تمرکز بخشی بر ذهن کودک شده و حافظه او را تقویت می کند. استفاده تک رنگی از این دسته نیز پیشنهاد نمی شود. بنابراین، ادغام رنگ ها در اتاق کودک می تواند بهترین انتخاب برای ابعاد شخصیتی و روحیه او باشد.همچنین رنگهایی که دختران دوست دارند کاملا متفاوت با دنیای پسران است.

رنگهای محصولات این مجموعه کاملا رنگ ثابت هستند و در اثر شستشو با آب و مواد شوینده خانگی تغییر نمی کنند.

سن کودک :

در انتخاب دیوارپوش و کفپوش، سن کودک نیز نقش تعیین کننده دارد. برای نوزادان و کودکان با سنین پایین رنگهای ملایم و لطیف مناسب تر هستند.خود توجه کنید. در کنار این رنگها استفاده کم و موردی از رنگهای هیجان برانگیز مثل قرمز می تواند باعث جلب توجه و رشد خلاقیت کودک شود.

برای سنین بالاتر نیز می توانید از ترکیب رنگ های گرم و سرد و به عبارتی تند و ملایم استفاده کنید. و در کنار آن توجه داشته باشید که رنگ دیوارپوش و کفپوش اتاق کودک با دکوراسیون و تم آن هماهنگ باشد.

  • طرح دیوارپوش و کفپوش:

امروزه طرحهای بچگانه از تنوع بالایی برخوردار است. طرحهای کودکانه مانند طرحهای فانتزی ، کارتونی ، تخیلی ، اسپرت از طرحهای پرطرفدار در این زمینه هستند. بسته به ویژگی‌های شخصیت کودک می توان از طرحهای ساده و یا شلوغ استفاده کرد.

سلیقه و سن کودک در این مورد می تواند نقش مهمی در انتخاب طرح داشته باشد. کودکان در سالهای اولیه از طرحهای ساده فانتزی استقبال می کنند. ولی با افزایش سن سلیقه آنها متفاوت است. در سنین ده سال به بالا هم معمولا کودکان عاشق طرح های انیمیشنی می شوند. بسته به علایق کودک می توان از طرح های خاص مانند طرحهای فوتبالی، موسیقی و …. نیز استفاده کرد.

  • پوشش امن‌ برای دیواروکف مهدکودکها ومکان بازی کودکان

دیوارپوش مطمئن ترین وسیله برای ایجاد امنیت مهدکودک‌ها ، خانه های بازی و باشگاههای ورزشی و رزمی است.

دیوار پوش فومی از جنس ضربه‌گیر از تولیداتی است که محیط بازی کودکان را به محیطی امن، آرامش بخش و جذاب تبدیل می کند.امروزه استفاده از فوم‌هایی با نام تاتامی به عنوان دیوارپوش و کفپوش مهدکودک‌ و اتاق‌ بازی کودکان کار را بسیار راحت تر کرده است، چرا که این پوشش ها در کنار نرمی و ضد ضربه بودن ، زیبایی خاصی را به محیط می دهند.

  • ضخامت و تراکم بالا

فوم‌های دیوارپوش محل بازی و مهدکودک، با ضخامت و تراکم بالا، قابلیت ضربه‌گیری بسیار بالایی دارند. دیوارهای سخت فضای مهدکودک ، باشگاه یا اتاق کودک وقتی با این نوع دیوارپوش ها پوشیده می شود، مکانی امن و قابل اعتماد برای گذراندن اوقات بازی کودک را فراهم می کنند. آنها با ایجاد یک پوشش نرم و مطمئن از ایجاد هر گونه آسیبی به کودکان جلوگیری می کند. علاوه بر این ایمن سازی ، کاربرد طرحهای کارتونی مورد علاقه کودکان و رنگهای شاد و آرام بخش آنها فضای زیبا و شادی را در محیط های بازی کودک ایجاد می کنند. این دیوارپوش ها به راحتی در اندازه ها و سایر های مختلف قابل خریداری هستند و به صورت رولی عرضه و روی دیوارها نصب می شوند.

دیوارپوش‌ها وکفپوش های فومی در مدلهای ساده و طرح‌دار تولید و عرضه می شوند. مدلهای ساده در رنگ‌های متنوع قابل خریداری هستند و استفاده ترکیبی از طیف رنگی آنها در یک فضای دلخواه زیبای و جذابیت آنها را چندین برابر می کنند.

دیوارپوش ها و کفپوش های طرح‌دار از طرحهای فانتزی ، کارتونی و شخصیتهای مورد علاقه کودکان تهیه می شوند. فراهم کردن مکانی با طرحهای کودکانه ، علاقه آنها را برای ماندن و گذراندن زمان خود در آن مکان چندین برابر می کند.

  • قابلیت شستشو

با توجه به اینکه محیط بازی کودکان باید از هر گونه آلودگی بدور باشد. این دیوارپوشو کفپوشها با موادی تولید شده اند که به راحتی شستشو و تمیز می شوند. کودکان در محیط بازی معمولا با انواع وسایل نقاشی یا دستهای کثیف باعث الودگی وکثیفی کف ودیوارها می شوند.  با شستشوی راحت و سریع آنها میتوان محیطی تمیز و سالم را ایجاد کرد. این دیوارپوشها با آب و مواد شوینده ملایم به راحتی تمیز شده و آب و مواد شوینده را به خود جذب نمی کنند.همچنین از نظر رنگ و مواد بکار رفته در آنها کاملا ثابت هستند و تغییررنگ نمی دهند.

  • مقاومت در برابر فشار و پارگی

تراکم بالای مواد بکار رفته و ضخامت کافی دیوار پوش وکفپوشها باعث می شود که در برابر هر گونه ضربه و فشار مقاومت لازم را داشته باشند. از مزیت‌های دیگر این دیوارپوش ها خاصیت ارتجاعی و کششی آنهاست که باعث استحکام کامل آنها در برابر هر نوع فشار ، ضربه و خط و خش با اشیاء نوک تیز می شود.

  • مطابق استاندارد محیط زیست

دیوارپوش وکف پوشهای فومی کودک از مواد کاملا سازگار با محیط زیست و مطابق با اصول سلامت کودکان تهیه و تولید شده است. فوم پلی اتیلن در این دیوارپوش ها ضد حساسیت و آلرژی بوده و برای محیط بازی کودکان کاملا مناسب است. آنها مطابق با استانداردهای محیط زیست تهیه شده و باعث آلودگی محیط زیست نمی شوند.

  • حمل و نصب دیوارپوش فومی:

از آنجایی که مواد بکار رفته در آنها از فوم سبک و قابل ارتجاع است بسیار سبک بوده و حمل و جابجایی آنها بسیار آسان است. آنها به شکل رولی تولید می شوند و نصب آنها با کمک چسب یا رول پلاک راحت و سریع است.

  • قیمت دیوارپوش وکفپوش

یکی از عواملی که باعث محبوبیت این محصولات می شود ، قیمت مناسب آنهاست.با توجه به اینکه این پوشاننده های دیوار علاوه بر ایجاد فضای زیبا و مناسب برای کودکان ، امنیت محیط را افزایش می دهند، بسیار ایده آل برای استفاده در مکانهایی است که نیاز به امنیت بیشتر دارند. قیمت مناسب و کاربرد عالی آنها عاملی مهم در انتخاب آنهاست. امنیت کودکان و کاهش خطر آسیب های احتمالی برای کودکان ، باعث افزایش اطمینان در خرید آنها می شود.

تهران کید به عنوان مرکز تولید و پخش کفپوشهای تاتامی نرم و ضربه گیر و انواع فومهای رولی مخصوص مهدکودک ها و دیوارپوش تخصصی ضربه گیر و ایمن مخصوص دیوارها و ستون های مهد کودک ، دبستان و اتاق کودک با رعایت اصول و استانداردهای ایمنی فعالیت می کند‌.

این مجموعه متخصص در امر تجهیز مهد کودک‌ها ، سالن و باشگاههای ورزشی و محل بازی و اتاق کودکان است.

در این مجموعه می توانید از متنوع ترین مدلهای محصولات مرتبط دیدن کنید.

خرید دیوارپوش و کفپوش اتاق نوزاد و کودک

خرید پوستر یا کاغذ دیواری اتاق کودک


جستجوی تهران کید :

جدیدترین ها در تهران کید: